Medewerkers

Secretariaat-generaal  

Medewerkers ondersteunende diensten

 

Medewerkers SERV-studiedienst

 

Medewerkers andere entiteiten  

   

 

Secretariaat-generaal

  Kerremans Pieter 02 209 01 78 pkerremans@serv.be administrateur-generaal
  Coppen Helga 02 209 01 84 hcoppen@serv.be adjunct administrateur-generaal
  Van Humbeeck Peter 02 209 01 01 pvhumbeeck@serv.be stafmedewerker leidend ambtenaren
  Taelemans Ingrid 02 209 01 78 itaelemans@serv.be directiesecretariaat
  Vermeire Kathleen 02 209 01 83 kvermeire@serv.be directiesecretariaat
           pijltje, terug naar overzicht
           

 

Studiedienst

 

arbeidsmarktbeleid

Hellings Sandra 02 209 01 91 shellings@serv.be  
Morsink Niels 02 209 01 95 nmorsink@serv.be  
Valcke Mieke 02 209 01 17 mvalcke@serv.be  
Vanheeswijck Nele 02 209 01 31 nvanheeswijck@serv.be  
 

economie en innovatie / sociale bescherming

Bogaerts Kristel 02 209 01 98 kbogaerts@serv.be  
Buyse Tim 02 209 01 23 tbuyse@serv.be  
Knaepen Wim 02 209 01 05 wknaepen@serv.be
 

begroting en financiering

Eysackers Erwin 02 209 01 04 eeysackers@serv.be  
Noppe Sharon 02 209 01 07 snoppe@serv.be  
van der Wielen Wouter 02 209 01 07 wvdwielen@serv.be  
 

regulering en marktordening (met o.a. werking overheid, energie, omgevingsbeleid, water)

Bollen Annemie 02 209 01 00 abollen@serv.be  
Lamote Annick 02 209 01 02 alamote@serv.be  
Pepermans Yves 02 209 01 13 ypepermans@serv.be
Van Humbeeck Peter 02 209 01 01 pvhumbeeck@serv.be

 

 

internationale werking

Taelemans Ingrid 02 209 01 78 itaelemans@serv.be  
Van Peer Ria 02 209 01 94 rvpeer@serv.be  
       

pijltje, terug naar overzicht

 

 

Personeels- en financiële dienst

  Reyniers Anne 02 209 01 11 areyniers@serv.be  
  Janssens Martine 02 209 01 82 mjanssens@serv.be  
  Mouton Bart 02 209 01 11 bmouton@serv.be  
          pijltje, terug naar overzicht
  

 

Informaticadienst

  Loeners Stephan 02 209 01 88 sloeners@serv.be  
  Verzele Tom 02 209 01 11 tverzele@serv.be  
          pijltje, terug naar overzicht

 

 

Communicatiedienst

  Muys Leen 02 209 01 57 lmuys@serv.be  
  Blondeel Lander 02 209 01 52 lblondeel@serv.be  
  Eyskens Serge 02 209 01 40 seyskens@serv.be  
  Muylle Martine 02 209 01 96 mmuylle@serv.be  
         

pijltje, terug naar overzicht

 

  

 

Informatiemonitoring, bibliotheek en archief

  Huyghe Claudine 02 209 01 41 chuyghe@serv.be  
  Van den Bergh Marc 02 209 01 11 mvdbergh@serv.be  
         

pijltje, terug naar overzicht

 

 

Logistiek

  Baeyens Patrick 02 209 01 42 pbaeyens@serv.be  
  De Cokere Chantal 02 209 01 26 cdcokere@serv.be  
  Faelens Barbara 02 209 01 11 bfaelens@serv.be  
  Lefèvre Pascal 02 209 01 11 plefevre@serv.be  
          pijltje, terug naar overzicht

 

Administratie

  Beerens Annick 02 209 01 92 abeerens@serv.be  
  Van den Heuvel Lieve 02 209 01 25 lvdheuvel@serv.be  
  Van der Wildt Huguette 02 209 01 16 hvdwildt@serv.be  
          pijltje, terug naar overzicht
           

Ook gevonden inMORASAR WGGVlaamse HavencommissieVlaamse Luchthavencommissie